» Громадянське суспільство. Громадська рада » Лісова галузь – під пильним контролем, - Олег Синютка на нараді щодо подолання корупції у лісовій галузі

Автор: admin2 от 13-09-2016, 10:54

Лісова галузь – під пильним контролем, - Олег Синютка на нараді щодо подолання корупції у лісовій галузіСьогодні, 12 вересня голова Львівської облдержадміністрації Олег Синютка провів нараду щодо подолання корупції у лісовій галузі.

Участь у заході візяли працівники лісової галузі, представники правоохоронних структур, громадські активісти та прокурор області.

За словами начальника Львівського обласного управління лісового та мисливського господарства Анатолія Дейнеки, проблема незаконних рубок і загалом лісопорушень – є вкрай актуальною для Львівщини. "За 8 місяців цього року в лісах державних лісогосподарських підприємств зафіксовано 433 випадки самовільних рубок. Станом на 1 вересня 205 матеріалів скеровано на розгляд до райвідділів поліції області, 10 матеріалів передано до прокуратури, усього в суди було скеровано 28 матеріалів", - поінформував Анатолій Дейнека.

Прокурор Львівської області Юрій Квятківський під час свого виступу зазначив, що за 8 місяців цього року до прокуратури надійшло 394 звернення про порушення в лісовій галузі. Це вдвічі більше, ніж за аналогічний період минулого року. "Протягом останніх двох місяців проведено більше 200 обшуків, зокрема в управлінні лісового господарства, де був затриманий начальник відділу, який виписував сертифікати на ліс, що відправлявся закордон", - зауважив Юрій Квятківський.

"Лісова галузь сьогодні перебуває під пильним оком і контролем. Той, хто працює чесно, матиме можливість працювати чесно і неупереджено, той, хто скоїв злочин – повинен за це відповідати, той, хто допустив помилку – має її виправити», - наголосив Олег Синютка.

Учасники наради обговорили питання впорядкування роботи лісопильних пилорам, функціонування електронного обліку деревини тощо. Керівники лісогосподарських підприємств доповіли про вжиті заходи щодо недопущення корупційних випадків у галузі.

27 вересня проблемні питання лісової галузі розглянуть на сесії Львівської обласної ради. Наступна зустріч у такому форматі відбудеться наприкінці січня наступного року, де буде підбито підсумки роботи за 2016 рік.

Громадську раду при Дрогобицькій райдержадміністрації представляв заступник голови громадської ради Олег Кизима.