» Громадянське суспільство. Громадська рада » Відбулося засідання громадської ради при райдержадміністрації

Відбулося засідання громадської ради при райдержадміністрації

Автор: admin2 от 23-02-2018, 12:22
 (голосів: 0)

Відбулося засідання громадської ради при райдержадміністраціїВчора відбулося засідання громадської ради при райдержадміністрації, яке провів голова ради Ростислав Кучинський. У засіданні взяв участь голова райдержадміністрації Володимир Шутко, який запросив членів громадської ради на звіт про роботу, який відбудеться 1 березня.

Громадська рада розглянула ситуацію щодо підвищення тарифів на пасажирські перевезення на Дрогобиччині. З цього питання доповів інспектор сектору ЖКГ та інфраструктури Андрій Лепак. Він також надав членам громадської ради всі наявні інформаційні матеріали з цього питання. Після обговорення, в якому взяли участь члени громадської ради та представники райдержадміністрації, учасники засідання дійшли згоди не приймати ніяких рішень, оскільки це питання 23 лютого розглядається за участю голів громадських рад, перевізників в облдержадміністрації. За наслідками наради до цього питання громадська рада повернеться на своєму черговому засіданні.

Про стан формування перспективного плану ОТГ на Дрогобиччині громадську раду інформував перший заступник голови райдержадміністрації Віталій Скоропад. Він зробив короткий аналіз історії формування перспективного плану району, повідомив про існуючи на сьогодні варіанти та пропозиції. Він та голова райдержадміністрації Володимир Шутко наголосили, що райдержадміністрація, відповідно до чинного законодавства, не формує і не затверджує перспективногоВідбулося засідання громадської ради при райдержадміністрації плану ОТГ. Це — прерогатива облдержадміністрації, обласної ради і на завершальному етапі — Уряду. Члени громадської ради взяли активну участь в обговоренні цього питання, цікавлячись перспективами ОТГ в різних конфігураціях. Врешті, громадська рада прийняла рішення підтримати варіант перспективного плану ОТГ в кількості 5 об'єднаних територіальних громад, з можливістю утворення 6-ї Східницької ОТГ при внесенні відповідних змін до чинного законодавства.

Цього ж дня громадська рада відповідно до узгоджених пропозицій її членів прийняла рішення про дату та порядок денний свого наступного засідання.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua