» Громадянське суспільство. Громадська рада » Громадська рада при райдержадміністрації затвердила положення та план роботи

Громадська рада при райдержадміністрації затвердила положення та план роботи

Автор: admin2 от 6-09-2019, 10:06
 (голосів: 0)

Громадська рада при райдержадміністрації затвердила положення та план роботиВчора, 5 вересня відбулося засідання громадської ради при райдержадміністрації, яке провів голова громадської ради Зорян Ацедонський. У засіданні взяв участь заступник голови райдержадміністрації Володимир Ханас.

Учасники засідання затвердили Положення та план роботи громадської ради до кінця 2019 року.

Окрім цього члени громадської ради заслухали інформацію головного спеціаліста відділу з питань ЖКГ та розвитку інфраструктури Андрія Лепака стосовно встановлення обмежувальних знаків на автодорогах у населених пунктах району. 

У різному голова громадської ради Зорян Ацедонський інформував присутніх про участь в зустрічі голови облдержадміністрації Маркіяна Мальського з головами громадських рад області. Зокрема, щодо пропозиції очільника області долучатись до висунення кандидатур на посади голів райдержадміністрацій, члени громадської ради підтримали думку повернутися до обговорення цього питання після того, як буде оприлюднена інформація про осіб, які зареєструвалися у проєкті “LIFT”.

Також, з ініціативи громадської ради найближчим часом відбудеться круглий стіл з питань розвитку та функціонування сфери охорони здоров’я Дрогобича таГромадська рада при райдержадміністрації затвердила положення та план роботи Дрогобицького району.

Одне з важливих питань, яке планується розглянути на найближчому засіданні громадської ради, - стан забезпечення працівниками поліції профілактики злочинності, охорони громадського порядку в населених пунктах району.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua