» Громадянське суспільство. Громадська рада » Голова райдержадміністрації зустрівся з громадською радою при РДА

Голова райдержадміністрації зустрівся з громадською радою при РДА

Автор: admin2 от 15-05-2021, 16:08

Голова райдержадміністрації зустрівся з громадською радою при РДА На запрошення громадської ради при райдержадміністрації голова РДА Степан Кулиняк взяв участь у її засіданні, яке відбулося сьогодні, 14 травня. У вступному слові очільник району зупинився на завершенні реформи децентралізації та інформував про зміну статусу і повноважень райдержадміністрації та районної ради, які чекають свого узаконення на законодавчому рівні. Відбулася тривала і предметна розмова з актуальних питань, які турбують громадськість Дрогобиччини. Зокрема, Степан Кулиняк повідомив, що як депутат Дрогобицької міської ради підготував проєкти рішень міської ради для скасування двох попередніх резонансних рішень з земельних питань, які суперечать чинному законодавству. Якщо рішення не будуть скасовані, голова райдержадміністрації, як і обіцяв, звернеться до суду. На засіданні йшлося також про продовження ремонтів найбільш проблемних ділянок доріг району, про стан вакцинації, обговорювалися інші важливі для регіону теми. На завершення голова райдержадміністрації подякував громадській раді за плідне спілкування та запросив до спільної праці у різних сферах, зокрема, захисту довкілля в якості громадських екологічних інспекторів тощо.