» Громадянське суспільство. Громадська рада » Громадська рада при Дрогобицькій РДА провела своє чергове засідання

Громадська рада при Дрогобицькій РДА провела своє чергове засідання

Автор: admin1 от 25-04-2013, 16:32

25 квітня відбулося засідання Громадської ради при Дрогобицькій районній державній адміністрації, на якому розглядалися ряд питань, зокрема про хід реалізації Програми соціально-економічного та культурного розвитку Дрогобицького району на 2013 рік. По цьому питанню виступили начальник управління економіки Ярослава Ковтик та начальник фінансового управління райдержадміністрації Віталій Перхун. Вони розповіли про підсумки першого кварталу 2013 року загальної економічної ситуації в Дрогобицькому районі. Заслухавши інформацію, члени Громадської ради задали доповідачам ряд запитань, на які отримали обгрунтовані відповіді. Також на засідані було підтримано пропозицію щодо громадської акції «Садимо сад України». Наступне засідання Громадської ради відбудеться в кінці травня.