» Адміністративні послуги » Строк реєстрації бізнесу скоротили до одного дня

Строк реєстрації бізнесу скоротили до одного дня

Автор: admin1 от 6-07-2015, 10:56
 (голосів: 4)

Строк реєстрації бізнесу скоротили до одного дняСтрок державної реєстрації юридичних осіб та взяття на облік в органах ДФС юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців відтепер становить один день.
Як повідомили «ЗіБ» у прес-службі Державної фіскальної служби України, з 3 липня 2015 року процедура відкриття бізнесу триватиме один день та буде складатись з таких етапів:
І. Державна реєстрація юридичної особи або фізичної особи – підприємця.
Термін – у день надходження документів для проведення державної реєстрації /для юридичних осіб/, або не пізніше наступного робочого дня після надходження документів /для фізичних осіб – підприємців/.
ІІ. Передача відомостей з ЄДР про проведення реєстраційних дій до контролюючих органів.
Термін – у день проведення реєстраційної дії.
ІІІ. Взяття на облік юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців в органах ДФС як платників податків та платників єдиного внеску.
Термін – у день отримання відомостей з ЄДР.
IV. Передача до ЄДР даних про взяття на облік юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців в органах ДФС, реєстраційний номер платника єдиного внеску та клас професійного ризику виробництва платника єдиного внеску за основним видом його економічної діяльності.
Термін – у день отримання відомостей з ЄДР.
V. Видача /надсилання поштовим відправленням з описом вкладення/ державним реєстратором юридичній особи або фізичній особі – підприємцю витягу з ЄДР, який містить інформацію про державну реєстрацію та взяття на облік в органах ДФС.
Термін – протягом 24 годин, крім вихідних та святкових днів, після отримання державним реєстратором від органів ДФС та статистики даних про взяття на облік.
Тобто, на сьогодні отримати витяг з ЄДР з даними про проведення державної реєстрації юридичної
особи або фізичної особи – підприємця та взяття на облік в органах ДФС можливо не пізніше наступного робочого дня з дня подачі документів державному реєстратору для проведення державної реєстрації.

 

http://zib.com.ua           ЗАКОН І БІЗНЕС

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua