» Адміністративні послуги » На сайті міграційної служби запущено сервіс перевірки стану оформлення паспорта-картки

На сайті міграційної служби запущено сервіс перевірки стану оформлення паспорта-картки

Автор: admin1 от 29-02-2016, 09:54
 (голосів: 11)

На сайті міграційної служби запущено сервіс перевірки стану оформлення паспорта-карткиЗ 26 лютого громадяни, які подали заяви на оформлення паспорта громадянина України у формі картки, зможуть перевірити стан оформлення документа або ж його готовність до видачі. Сервіс доступний за посиланням: http://dmsu.gov.ua/perevirkastanu.php, і працює аналогічно сервісу перевірки стану оформлення закордонного паспорта, який було запущено попередньо.
Для перевірки необхідно ввести серію та номер документа, на підставі якого оформлюється паспорт (на сьогодні - це свідоцтво про народження).
Записатися на оформлення та на видачу паспорта-картки можна у системі електронної черги, яка в тестовому режимі вже працює в 6 районах міста Києва: Голосіївському, Дарницькому, Деснянському, Дніпровському, Печерському та Святошинському. Сервіс онлайн-запису в чергу доступний за посиланням: http://dmsu.gov.ua/online.
 Найближчим часом електронна черга працюватиме в усіх підрозділах Києва, після чого розпочнеться її впровадження в усіх областях України.
 Як відомо, з 11 січня 2016 року міграційна служба розпочала оформлення паспорта громадянина України у формі картки для громадян, які досягли 16-річного віку та оформлюють паспорт вперше. Для інших категорій громадян послуга буде доступною після прийняття Верховною Радою України законопроекту № 3224, який у лютому було прийнято в першому читанні.
Паспорт-картка – це документ, який протягом найближчих 4-5 років має змінити морально застарілі внутрішні паспорти–книжечки. Новий паспорт запроваджується разом з новою системою ідентифікації, що є однією з умов для лібералізації візового режиму ЄС для України. Новий документ має електронний безконтактний чіп, завдяки якому підроблення паспорта неможливе.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua