» Анонси » Повідомлення про оприлюднення звіту про стратегічну екологічну оцінку «Генерального плану с. Раневичі Дрогобицького району Львівської області»

Автор: admin1 от 12-04-2019, 11:56

Повідомлення про оприлюднення звіту про стратегічну екологічну оцінку «Генерального плану с. Раневичі Дрогобицького району Львівської області»Стислий виклад змісту:

У звіті про СЕО проведена оцінка впливу на навколишнє середовище розробленого проекту: вплив на атмосферне повітря, воду, ґрунти, а також поводження з відходами.

Орган, що прийматиме рішення про затвердження документа державного планування:

Раневицька сільська рада Дрогобицького району Львівської області; адреса: 82171 Львівська область, Дрогобицький район, с. Раневичі, вул. Сагайдачного 9.

Передбачувана процедура громадського обговорення, у тому числі:

а) дата початку та строки здійснення процедури:

дата подання повідомлення про оприлюднення звіту про СЕО та розміщення звіту про СЕО на офіційному веб-сайті Дрогобицької РДА (drohobych-rda.gov.ua) –  12.04.2019р. Публікація повідомлення в друкованих засобах масової інформації – 12.04.2019р. – в газеті «Франковий край».

б) способи участі громадськості (надання письмових зауважень і пропозицій, громадські слухання тощо):

-  надання письмових зауважень та пропозицій до Раневицької сільської ради за адресою: 82171 Львівська область, Дрогобицький район, с. Раневичі, вул. Сагайдачного, 9 та на електронну адресу: ranevychy@gmail.com, тел.: 4-93-322;

в) дата, час і місце проведення запланованих громадських слухань.

Громадські слухання звіту про СЕО відбуватимуться – 12.05.2019 р о 15.00 в приміщенні Народного Дому с. Раневичі.

г) орган, від якого можна отримати інформацію та адреса, за якою можна ознайомитися з проектом документа державного планування, звітом про стратегічну екологічну оцінку, що стосується документа державного планування:

Раневицька сільська рада, адреса: 82171 Львівська область, Дрогобицький район, с. Раневичі, вул. Сагайдачного 9.

Строк громадського обговорення та консультування становить 30 днів з дня оприлюднення повідомлення.

Контактна особа –  сільський голова Гірчак Ігор Михайлович.

Голова Раневицької сільської ради                                            І.М. Гірчак