» Анонси » У Львові відбудеться Форум можливостей #Не_Формат

У Львові відбудеться Форум можливостей #Не_Формат

Автор: admin1 от 10-10-2019, 11:14
 (голосів: 0)

У Львові відбудеться Форум можливостей #Не_ФорматЛьвівський обласний молодіжний центр за підтримки Львівської обласної державної адміністрації організовують форум можливостей #Не_формат, який відбудеться 26 жовтня у м. Львів на території Львівського палацу мистецтв (вул. Коперника, 17).

Форум покликаний відкрити можливості для молоді Львівщини та сприяти позитивним змінам у суспільстві. Основною метою є мотивація та активізація молоді Львівської області до створення власних ініціатив, які у майбутньому позитивно вплинуть на громади. Орієнтовна кількість учасників – 300.

Весь форум працюватиме у 3 платформах: мотиваційна «Від мрії до дії», навчальна «Заряди свій мозок», навчальна для молодіжних працівників «Новий подих». Також під час перерв буде працювати громадське кафе Львівщини, де молодь та молодіжні працівники зможуть ознайомитися із можливостями та налагодити співпрацю. У програмі близько 30 спікерів із всієї Львівщини та України, державні службовці, представники бізнесу, психологи, працівники молодіжних центрів та громадські діячі, солісти музичних гуртів та багато інших. Серед них Ковальський Андрій, Курман Софія, Дяків Віталій, Ткачук Захар, Полєтуха Ірина, Греділь Уляна, Нагірна Олена, Білязе Олександра, Степура Андрій, Висоцька Єва, Щур Святослав, Безушко Святослав, Яворський Тарас, Пендюк Ростислав та багато інших.

Участь у форумі безкоштовна, за умови попередньої реєстрації: https://cutt.ly/yCNt1m. Якщо Ви бажаєте долучитися до форуму у якості партнера, реєстраційна форма: https://cutt.ly/shO6Kc 

Завершиться форум музичним концертом та нагородженням представників районів.

Додаткову інформацію можна отримати у соціальних мережах: https://www.facebook.com/events/629570774120153/https://www.instagram.com/neformat_lviv19/?hl=ru, або написавши на нашу пошту: lomc2001@gmail.com.

 

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua