» Анонси » 9 та 10 червня на Дрогобиччиніі не буде газу

9 та 10 червня на Дрогобиччиніі не буде газу

Автор: admin2 от 3-06-2020, 16:15

9 та 10 червня на Дрогобиччиніі не буде газуУ зв’язку з проведенням планових ремонтно-профілактичних робіт на газових комунікаціях Опарського ВУПЗГ ПАТ «Укртрансгаз» 9 – 10 червня 2020 року буде припинене постачання газу. Орієнтовний термін проведення робіт — 48 годин.

Подача газу припиниться 9 червня о 8:00.

Газопостачання буде припинено у Дрогобичі, Бориславі, Стебнику, смт. Східниця та у селах Михайлевичі, Почаєвичі, Раневичі, Лішня, Монастирок Лішнянський, Унятичі, Медвежа, Рихтичі, Снятинка, Залужани, Старе Село, Брониця, Бистриця, Новошичі, Биків, Долішній Лужок, Далява, Верхні Гаї, Гаї Нижні, Нове Село, Болехівці, Нагуєвичі, Ясениця, Попелі, Дережичі, Модричі, Новий Кропивник, Озимина (Самбірський р-н).

На час відсутності газопостачання громадян просять перекрити газові крани, а також бути присутніми у свої помешканнях під час пуску газу.

АТ «Львівгаз»