» Анонси » Повідомлення про формування складу спостережної комісії при Дрогобицькій районній державній адміністрації

Автор: admin2 от 29-04-2021, 10:58

Повідомлення про формування складу спостережної комісії при Дрогобицькій районній державній адміністраціїНа виконання п.12 Постанови Кабінету Міністрів України від 1 квітня 2004 р. № 429 «Про затвердження положень про спостережні комісії та піклувальні ради при спеціальних виховних установах» Дрогобицька районна державна адміністрація повідомляє про закінчення строку повноважень спостережної комісії при районній державній адміністрації та оголошує про початок формування нового складу комісії.

Просимо підприємства, установи і організації незалежно від форм власності, які бажають включити до складу спостережної комісії своїх представників подати  до  райдержадміністрації  відповідні пропозиції, підписані керівником підприємства, установи, або рішення керівного органу організації. Окремі громадяни подають заяви, підписані особисто.

До складу спостережної комісії входять представники громадських організацій, органів  виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, підприємств, установ і організацій  незалежно від форм власності та окремі громадяни.

Членами спостережної комісії не можуть бути судді, представники органів прокуратури, органів внутрішніх справ, Служби безпеки, Державної кримінально-виконавчої служби, Державної виконавчої служби, адвокати, особи, які мають не погашену чи не зняту в установленому законом порядку судимість, а також особи, які раніше входили до складу спостережної комісії і повноваження яких були припинені достроково з підстав, передбачених підпунктами 4 і 5 пункту 14  Положення про спостережні комісії.

Голова спостережної комісії, його заступник та члени комісії беруть участь у її роботі на громадських засадах.

Заяви та пропозиції до 30 липня 2021 року можуть бути надіслані поштою або надані особисто за адресою: 82100, м. Дрогобич, вул. 22 Січня, 37. Додаткову інформацію можливо отримати у відділі правового забезпечення, запобігання та виявлення корупції апарату Дрогобицької райдержадміністрації за тел. (03244) 3-84-55