Сортувати новини за: датою новини | популярністю | відвідуванню | коментарями | абеткою

На нараді в РДА розглянули повноваження місцевих органів виконавчої влади у сфері земельних ресурсів

Автор: admin2 от 16-04-2021, 19:08

На нараді в РДА розглянули повноваження місцевих органів виконавчої влади у сфері земельних ресурсівСьогодні у райдержадміністрації відбулася робоча зустріч із представниками землевпорядних організацій. Провів її перший заступник голови райдержадміністрації  Роман Шлярп. Йшлося про повноваження райдержадміністрації та територіальних громад у сфері земельних ресурсів, зокрема, щодо погодження землевпорядної документації з відведення земельних ділянок для містобудівних потреб.

Роман Шлярп зазначив, що необхідність у нараді виникла у зв’язку з реформою децентралізації та зміною статусу міст Дрогобиччини,..

Віталій Скоропад провів нараду з земельних питань

Автор: admin2 от 25-11-2020, 09:14

Віталій Скоропад провів нараду з земельних питаньВчора, 24 листопада перший заступник голови райдержадміністрації Віталій Скоропад провів робочу нараду щодо розгляду скарги з земельних питань на території Опаківської сільської ради.

Йшлося про відповідність містобудівним нормам розташування сільського кладовища та порушення санітарно-захисної зони після його ймовірного розширення.

За участю Опаківського сільського голови Ганни Шагур, представників Держпродспоживлсужби, відділу містобудування та архітектури та відділу економіки та АПР райдержадміністрації було розглянуто містобудівну документацію населеного пункту...

Відбулося засідання архітектурно-містобудівної ради

Автор: admin2 от 7-02-2020, 15:00

Відбулося засідання архітектурно-містобудівної радиСьогодні відбулося засідання архітектурно-містобудівної ради при відділі містобудування та архітектури райдержадміністрації. Рада розглянула детальний план території земельної ділянки для ведення товарного сільськогосподарського виробництва площею 0.8399 га під будівництво плівкових гноєсховищ закритого типу, яка знаходиться на території Броницької сільської ради Дрогобицького району Львівської області, за межами населеного пункту.

Враховуючи відсутність зауважень, після тривалого обговорення детальний план території рекомендовано на затвердження Дрогобицькою районною державною адміністрацією.

Оголошення

Автор: admin2 от 3-02-2020, 12:20

Оголошення07.02.2020 о 11.00 в малій сесійній залі планується засідання архітектурно-містобудівної ради при відділі містобудування та архітектури Дрогобицької РДА.

Порядок проведення засідання архітектурно-містобудівної ради при відділі містобудування та архітектури Дрогобицької РДА регулюється ЗУ «Про регулювання містобудівної діяльності» та положення про містобудівну раду відповідно до розпорядження Дрогобицької РДА від 19.08.2019 №289.

Порядок денний засідання №1 архітектурно-містобудівної ради 07.02.2020 року:..

Назад Вперед
Наверх
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua