» Інформація для учасників АТО » У Львівській ОДА представили концепцію планування території та розподілу земельних ділянок для учасників АТО

У Львівській ОДА представили концепцію планування території та розподілу земельних ділянок для учасників АТО

Автор: admin1 от 29-03-2019, 16:48
 (голосів: 0)

У Львівській ОДА представили концепцію планування території та розподілу земельних ділянок для учасників АТОСьогодні, 29 березня, у Львівській обласній державній адміністрації відбулась зустріч з учасниками АТО.

Участь у заході взяла заступник голови Львівської обласної державної адміністрації Ірина Гримак.

У межах наради присутнім представили концепцію планування території, розташованої між промисловою зоною «Рясне» та житловим районом «Білогорща» м. Львова.

Учасників наради також ознайомили із механізм оформлення документації, зокрема, послідовністю дій по отриманні земельної ділянки у власність для індивідуального дачного будівництва.

Т.в.о. директора департаменту архітектури та розвитку містобудування Львівської ОДА Оксана Ткачук ознайомила присутніх із станом надання дозволу про розроблення проекту землеустрою.

«Детальний план на сьогодні є розроблений і затверджений і зараз згідно з цим детальним планом ви звертатиметеся до Держгеокадастру для надання дозволу на розробку проекту землеустрою на відведення земельної ділянки.  Ми вболіваємо і робимо все можливе, аби юридичне оформлення тривало у найкоротші терміни», - зазначила Оксана Ткачук.

Зазначимо, що розробником детального плану є Державний інститут проектування міст „Містопроект”.  

Ірина Гримак закликала учасників АТО скористатися своїм правом отримати земельну ділянку.

«Ми хочемо забезпечити усіх охочих отримати земельну ділянку відповідними земельними ресурсами для тих чи інших цільових використань, які передбачені земельним кодексом України», - наголосила заступник голови Львівської ОДА.

Нагадаємо, що у період з 2014 по 2018 роки на території Львівської області прийняли  20085  рішень щодо надання дозволу на розроблення проекту землеустрою, а також надали 12615 дозволів на право власності земельними ділянками  для учасників антитерористичної операції.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua