» Інформація для учасників АТО » У Львові представили проєкт All4One, спрямований на всебічну підтримку ветеранів

У Львові представили проєкт All4One, спрямований на всебічну підтримку ветеранів

Автор: admin2 от 19-11-2019, 16:59
 (голосів: 0)

У Львові представили проєкт All4One, спрямований на всебічну підтримку ветеранівСьогодні, 19 листопада у Львівській ОДА  відбулась презентація проєкту «All4One: комплексна програма психологічної та менторської підтримки ветеранів».

Участь у заході взяв заступник голови Львівської ОДА Тарас Грень, представники профільних департаментів, ветеранських організацій, підприємницьких кіл міста та області, а також самих учасників проєкту All4One.

Зазначимо, All4One – проєкт, що реалізується Фондом Східна Європа разом з БО «БФ «Лінія Життя України» (Lifeline Ukraine) та фінансується Посольством Великої Британії в Україні, складається з трьох ключових компонентів:

гарячої лінії з надання психологічної допомоги – за коротким номером 7333
мотиваційної підтримки ветеранів
програми професійного навчання та наставництва

Ключова мета ініціативи – допомогти українським ветеранам повернутися до активного мирного життя, реінтегруватися в суспільство через навчання, профорієнтацію та подальше працевлаштування.
Представила проєкт Наталя Слинько, програмна директорка Фонду Східна Європа. Вона розповіла, що від середини жовтня вже працює гаряча лінія підтримки ветеранів.

Короткий номер 7333 приймає дзвінки цілодобово та бе вихідних з усіх куточків України. Особливість гарячої лінії в тому, що в її роботі реалізваний принцип «рівний-рівному» – операторами працюють самі ветерани АТО/ООС, які пройшли спеціальне навчання за участі, в тому числі, й міжнародних тренерів. З операторами також працюють і професійні психологи.

Ключова мета гарячої лінії – превенція суїцидів, профілактика психологічного здоров’я ветеранів та їхніх рідних та близьких.

Також представили й активності за іншим компонентом проєкту – програмою мотиваційної підтримки ветеранів.

Проєкт All4One триватиме до березня 2020 року. До нього залучені три пілотні регіони – Донецька, Дніпропетровска та Львівська області.

Зустріч, яка відбудулась сьогодні у Львові, - перша, так би мовити, «установча». Далі учасники проєкту All4One вирушать до Краматорська та Дніпра.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua