» Інформація для учасників АТО » Обласна рада затвердила Комплексну програму соціальної підтримки учасників АТО/ООС

Обласна рада затвердила Комплексну програму соціальної підтримки учасників АТО/ООС

Автор: admin2 от 18-02-2021, 14:24
 (голосів: 0)

Обласна рада затвердила Комплексну програму соціальної підтримки учасників АТО/ООССьогодні під час сесії депутати обласної ради підтримали Комплексну програму соціальної підтримки учасників АТО та їхніх родин, бійців-добровольців АТО, а також родин Героїв Небесної Сотні. На її реалізацію скерують більше 41 млн грн.

За словами т.в.о. директора департаменту соціального захисту населення Львівської ОДА Віктора Степанюка, зараз на Львівщині є близько 20 тисяч демобілізованих учасників ООС.

Серед основних напрямів програми є забезпечення на умовах співфінансування житлом учасників АТО (ООС), зокрема, цього року на таких умовах планується закупити 40 квартир. Також програма передбачає надання адресних грошових допомог, відшкодування витрат родинам Героїв Небесної Сотні на житлово-комунальні послуги, робитиметься акцент на надання такої соціальної послуги, як психологічна підтримка та подолання наслідків травмуючих подій  учасників АТО (ООС).

Серед заходів Комплексної програми також – підтримка бійців АТО з числа внутрішьо переміщених осіб.

«Програма є дуже важливою, вона охоплює соціальну підтримку як учасників АТО, так і родин загиблих. До попереднього варіанту програми ми додали ще один захід – це інформування учасників АТО про заходи, події чи зміни в законодавстві шляхом смс-розсилки.  На це передбачено фінансовий ресурс розміром 72 тис грн», - зазначив Віктор Степанюк.

Загалом Програма є послідовним продовженням Комплексної програми соціальної підтримки учасників АТО та їхніх родин, бійців-добровольців АТО, а також родин Героїв Небесної Сотні у 2018-2020 роках.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua