» Цивільний захист » Комісія з питань ТЕБ та НС розглянула ситуацію на Броницькому міському сміттєзвалищі

Комісія з питань ТЕБ та НС розглянула ситуацію на Броницькому міському сміттєзвалищі

Автор: admin2 от 14-09-2016, 13:07
 (голосів: 0)

Комісія з питань ТЕБ та НС розглянула ситуацію на Броницькому міському сміттєзвалищіСьогодні голова райдержадміністрації Володимир Шутко провів позачергове засідання районної комісії з питань ТЕБ та НС.

Перше та основне питання — усунення порушень протипожежної безпеки на території Броницького полігону твердих побутових відходів.

Директор комбінату міського господарства Андрій Янів повідомив, що на сміттєзвалищі розпочата рекультивація та перешарування інертним матеріалом. Також, департамент міського господарства запланував низку капітальних заходів для усунення недоліків, задокументованих фахівцями ДСНС: облаштування мінералізованих захисних смуг та протипожежного водопостачання, вилучення біогазу. Спільно з поліцією періодично проводяться рейди на сміттєзвалище, щоб запобігти перебуванню там осіб без визначеного місця проживання. Андрій Янів також подякував керівництву райдержадміністрації за практичну допомогу у пошуку інертного матеріалу. Голова райдержадміністрації Володимир Шутко пообіцяв найближчим часом побувати на полігоні у Брониці та оглянути стан робіт.

Комісія своїм рішенням зобов'язала відповідні комунальні структури міста проводити протипожежні заходи на сміттєзвалищі відповідно до припису працівників ДСНС.

На засіданні розглядалася низка інших важливих питань. Так, балансоутримувачам захисних споруд цивільного захисту доручено привести їх до належного стану. З метою запобігання надзвичайній ситуації власник водоймища в с.Ясениця Сільна зобов'язаний в 10-денний термін надати райдержадміністрації всі наявні документи на ставок та гідротехнічну споруду.Комісія з питань ТЕБ та НС розглянула ситуацію на Броницькому міському сміттєзвалищі

Було затверджено склад комісії для проведення рейдових перевірок щодо спалювання сухої рослинності.

Члени комісії проголосували за виділення 1000 літрів пального для Дрогобицького райавтодору.

Прийнято рішення зобов'язати Модрицького сільського голову в трьохденний термін завершити роботи щодо засипки провалля та доповісти про стан виконання попереднього рішення комісії.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua