» Цивільний захист » Комісія з питань ТЕБ та НС затвердила план дій на випадок небезпеки паводку

Комісія з питань ТЕБ та НС затвердила план дій на випадок небезпеки паводку

Автор: admin2 от 7-02-2017, 12:28

Комісія з питань ТЕБ та НС затвердила план дій на випадок небезпеки паводкуСьогодні голова райдержадміністрації Володимир Шутко провів засідання комісії з питань ТЕБ та НС.

Начальник управління водного господарства Георгій Демчук інформував про ситуацію на ріках району у зв'язку з льодоходом та про заходи, які вживатиме водгосп у випадку небезпеки підтоплення.

Комісія затвердила перелік об'єктів та окремих територій, розташованих у Дрогобицькому районі, які підлягають постійному та обов’язковому обслуговуванню аварійно-рятувальними службами відповідно до Постанови КМУ від 26.10.16 р. №763; перелік об’єктів, які підлягають обладнанню автоматизованими системами раннього виявлення надзвичайних ситуацій та оповіщення населення у разі їх виникнення.Комісія з питань ТЕБ та НС затвердила план дій на випадок небезпеки паводку

Було також розглянуто та обговорено план дій районних управлінь, спеціалізованих служб цивільного захисту району, органів місцевого самоврядування, суб’єктів господарювання з підготовки та пропуску льодоходу, повені і дощових паводків на території Дрогобицького району Львівської області в 2017 році.

На засіданні затверджено склад районного штабу для координації дій щодо запобігання та ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій, пов’язаних з пропуском льодоходу 2017 році. Комісія проголосувала за виділення пального з районного резерву для районного відділу ДСНС.