» Цивільний захист » На Львівщині завершилася комплексна перевірка системи цивільного захисту

На Львівщині завершилася комплексна перевірка системи цивільного захисту

Автор: admin2 от 22-02-2017, 17:12
 (голосів: 0)

На Львівщині завершилася комплексна перевірка системи цивільного захистуУпродовж 13 – 22 лютого тривала комплексна перевірка стану реалізації державної політики у галузі цивільного захисту населення області. Її підсумки підбили сьогодні, 22 лютого, у Львівській облдержадміністрації. Участь у заході взяв голова ЛОДА Олег Синютка.

"Мені надзвичайно приємно чути, що керівники підрозділів відповідально поставилися до усунення недоліків та оперативно реагували на зауваження. Багато з недоліків усунули безпосередньо під час роботи комісії", - зауважив керівник області.

Очільник комісії, перший заступник голови Державної служби України з надзвичайних ситуацій Олег Мельчуцький зауважив, що під час інспектування був ретельно проаналізований стан виконання вимог законів та інших нормативно-правових актів з питань цивільного захисту, техногенної і пожежної безпеки, діяльність аварійно-рятувальних служб у Львівській області та діяльність Головного управління ДСНС України у Львівській області.

Члени комісії упродовж свого перебування на Львівщині надавали кваліфіковану допомогу по вдосконаленню діяльності сил цивільного захисту.

Під час інспекції члени комісії, серед іншого, перевірили роботу органів влади, підприємств, установ і організацій та спеціалізованих служб цивільного захисту на предмет дотримання пожежної та техногенної безпеки, готовність аварійно-рятувальних служб реагувати на виникнення надзвичайних ситуацій, стан інженерного облаштування захисних споруд тощо.

З позитивної сторони відзначено, що в районах області розроблено плани організаційних та практичних заходів запобігання та ліквідації пожеж на торфовищах, а також здійснюється моніторинг екзогенних геологічних процесів та залягання торфу на території Львівської області.

Заступник голови Львівської облдержадміністрації Ірина Гримак зауважила, що всі рекомендації комісії Державної служби України з надзвичайних ситуацій будуть виконані. "Питання безпеки – це не та галузь, де можливі упущення чи недопрацювання", - наголосила вона.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua