» Цивільний захист » Мешканців області закликають дотримуватись правил безпеки під час користування залізничним транспортом

Автор: admin1 от 10-07-2018, 15:30

Мешканців області закликають дотримуватись правил безпеки під час користування залізничним транспортомУ зв'язку зі збільшенням кількості випадків травмування сторонніх осіб на залізничному транспорті та з метою підвищення рівня безпеки громадян, що перебувають на об'єктах залізничної інфраструктури, регіональна філія «Львівська залізниця» ПАТ «Укрзалізниця» закликає мешканців області дотримуватись правил безпеки на залізничному транспорті.
Аналіз випадків травмування сторонніх осіб на залізничному транспорті свідчить про те, що більшість із них сталися внаслідок порушення потерпілими Правил безпеки громадян на залізничному транспорті України.
Це, зокрема, перехід залізничних колій перед потягом, що наближається, ходіння безпосередньо по коліях або близько до них (на відстані менше п’яти метрів до крайньої рейки), знаходження надто близько до крайньої платформи (менше, ніж півметра) під час проходження поїзда, ігнорування заборонних звукових та світлових сигналів залізничних переїздів, посадка та висадка під час руху поїзда, перебування у стані алкогольного сп'яніння на території об'єктів залізничного транспорту.
Зазначимо, що станом на 1 червня 2018 року на залізничних станціях, перегонах, територіях підрозділів ПАТ "Укрзалізниця" внаслідок наїзду залізничного рухомого складу, падіння з нього або інших випадків впливу зазнали травм різного ступеня важкості 244 сторонні особи.