» Цивільний захист » Комісія з питань ТЕБ та НС розглянула стан готовності служб району до роботи в зимовий період

Комісія з питань ТЕБ та НС розглянула стан готовності служб району до роботи в зимовий період

Автор: admin2 от 3-10-2018, 14:44
 (голосів: 0)

Комісія з питань ТЕБ та НС розглянула стан готовності служб району до роботи в зимовий періодСьогодні відбулося засідання районної комісії з питань ТЕБ та НС, яке провів голова райдержадміністрації Андрій Шевкенич. Комісія розглянула низку важливих питань в контексті забезпечення життєдіяльності району в зимовий період. Йшлося про стан готовності господарства району до функціонування в осінньо-зимовому періоді 2018/19 року та до ліквідації можливих надзвичайних ситуацій. При розгляді цього питання голова райдержадміністрації доручив підготувати звернення до ТзОВ “Магістраль”, яке обслуговує дорогу в напрямку Східниці щодо незадовільного стану дорожнього покриття на Східницьому перевалі та забезпечення зимового утримання цього відтинку дороги.

В протоколі комісії відзначено, що Дрогобицьким і Бориславським РЕМами вживається недостатньо заходів для недопущення аварійного відключення електропостачання. Дрогобицькому РЕМ (В. Дмитрик), Бориславському РЕМ (Ю. Косар) доручено активізувати роботи із кронування та зрізки дерев в лісових масивах вздовж ліній електропередач та для недопущення аварійного відключення електропостачання першочергово в селах Гаї Верхні, Гаї Нижні, Монастир Дережицький, Бистриця, Новошичі, Опака, Нагуєвичі, Попелі, Ясениця – Сільна.

За результатами розгляду питання профілактики спалювання сухої рослинності в природних екосистемах доручено працівникам ДСНС спільно із сільськими, селищними головами, відділом освіти та управлінням агропромислового розвитку постійно проводити роз'яснювальну роботу серед населення про шкідливість таких дій для здоров'я людини та для навколишнього середовища.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua