» Цивільний захист » Відділ з питань цивільного захисту Дрогобицької РДА інформує

Відділ з питань цивільного захисту Дрогобицької РДА інформує

Автор: admin1 от 24-01-2014, 10:05

Відділ з питань цивільного захисту Дрогобицької РДА інформуєВідділ з питань цивільного захисту Дрогобицької райдержадміністрації інформує, що станом на 8.00 годину 24 січня системи життєзабезпечення району функціонують без порушень.

Автомобільними дорогами загального користування та комунальної власності забезпечено проїзд автотранспорту, покриття мокре, але посипане протиожеледними матеріалами.

Прогноз в Дрогобицькому районі на 25 січня – хмарна погода з проясненнями. Місцями невеликий сніг. Ожеледь. Вранці слабкий туман. На дорогах ожеледиця. Вітер східний 3-5 м/с. Температура повітря вночі 9 – 12º морозу, вдень 6 – 8° морозу, місцями близько 10° морозу.