» Цивільний захист » Сьогодні Всесвітній день цивільної оборони

Сьогодні Всесвітній день цивільної оборони

Автор: admin1 от 1-03-2019, 12:19
 (голосів: 0)

Сьогодні Всесвітній день цивільної оборони1 березня щорічно відзначається Всесвітній день цивільної оборони. Це свято присвячується заснуванню в 1931 році «Асоціації Женевських зон» - «зон безпеки». Був встановлений в 1990 році.

Перший день весни для представників цивільної оборони є справжнім святом. В нашому світі, на жаль, і без війни трапляється надто багато катастроф і надзвичайних ситуацій, в яких вміння вести себе правильно, знання безпечних місць, де можна сховатися і, таким чином, врятувати себе і товаришів, будуть вельми до речі. Тому в даний час просто необхідно показати всім, наскільки важлива діяльність і авторитет служб екстреної допомоги.

Таке поняття як цивільна оборона утворилося відносно недавно, так як до 1 березня 1972 року існувала лише Асоціація «Женевських зон» - місць, де можна було надійно укрити від лиха жінок, дітей і літніх людей. Це могли бути цілі міста або селища, які існували в кожній країні і були відомі як найбезпечніші райони для евакуації.

Через роки сформована структура отримала нову назву - Міжнародна організація цивільної оборони (МОГО). У 1990 році, після того як свято, присвячене діяльності екстрених служб, було офіційно засноване, воно отримало нову назву - Всесвітній день цивільної оборони.

З нагоди професійного свята рятівникам району, шановним ветеранам цивільного захисту адресуємо теплі побажання здоров’я і щастя, життєвої енергії, витримки та якомога менше тривожних викликів. Нехай мир і злагода панують у ваших родинах!

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua