» Цивільний захист » На комісії з ТЕБ та НС йшлося про ліквідацію пожежі на Ролівському торфовищі

На комісії з ТЕБ та НС йшлося про ліквідацію пожежі на Ролівському торфовищі

Автор: admin2 от 2-07-2019, 12:28

На комісії з ТЕБ та НС йшлося про ліквідацію пожежі на Ролівському торфовищіСьогодні, 2 липня голова райдержадміністрації Андрій Шевкенич провів засідання районної комісії з питань ТЕБ та НС, Йшлося про ситуацію із загорянням торфовища на території сільської ради.

Доповів начальник РВ ДСНС Роман Худик. Він зазначив, що про пожежу вчора повідомили мешканці села. При тому, що горіння тривало вже три дні, Ролівська сільська рада не інформувала про нього ні рятувальників, ні районну владу. Протягом двох днів (вчора і сьогодні) на гасінні пожежі задіяно понад 20 працівників і техніку ДСНС. Вчора було ліквідовано вогонь на площі 600 м2 (загальна площа загоряння складає понад 2 тис. м2). Допомогу технікою для локалізації пожежі надало ТОВ “Захід-Агро МХП”. Гасіння торфовища продовжується.

Після детального обговорення комісія прийняла рішення про виділення з резервного фонду додаткового пального РВ ДСНС для продовження робіт. Оскільки існує проблема з під’здними шляхами для довезення води, управлінню водгоспу доручено провести роботи з метою підвищення рівня води в місцевих меліоративних каналах. Ролівській та Добрівлянській сільським радам — розглянути на сесіях питання використання “екологічних” коштів для проведення необхідних природоохоронних заходів на місцевих меліотративних мережах.