» Цивільний захист » 18 березня на Львівщині звучатимуть сирени

18 березня на Львівщині звучатимуть сирени

Автор: admin2 от 10-03-2020, 12:13

18 березня на Львівщині звучатимуть сирени18 березня на Львівщині  здійснюватимуть перевірку технічних засобів оповіщення населення області з практичним увімкненням електросирен та доведенням сигналів цивільного захисту.

Про це інформує департамент з питань цивільного захисту Львівської обласно державної адміністрації.

Для оповіщення населення області під час централізованого включення електросирен упродовж п’яти хвилин у період з 14:50 до 14:55 год.

У цей день  буде транслюватись відповідне повідомлення через засоби обласного теле- та радіомовлення (телевізійний канал Львів UA: Суспільне мовлення в цифровій мережі, телевізійний канал Перший Західний на 57 –му частотному каналі аналогового телебачення, проводова радіомережа та ефірне ФМ радіо  “Львівське радіо” на частоті 103,3 МГц).

Перевірка здійснюватиметься відповідно до розпорядження голови облдержадміністрації від 28 лютого 2020 року № 112/0/5-19 “Щодо проведення комплексної перевірки технічного стану системи централізованого оповіщення цивільного захисту області”.