» Цивільний захист » Шановні мешканці Дрогобицького району

Шановні мешканці Дрогобицького району

Автор: admin2 от 15-03-2021, 17:32

Шановні мешканці Дрогобицького районуЗ метою перевірки рівня готовності територіальної системи централізованого оповіщення 17 березня 2021 року у період з 14:50 год. до 14:55 год. проводитиметься навчальне оповіщення населення Дрогобицького району сигналами цивільного захисту. Будуть увімкнені електросирени.

Звучання електросирен означає сигнал «Увага всім!». Почувши його негайно увімкніть теле- та радіоприймач (телевізійні канали "UA: Львів", "Перший Західний", радіостанція «UA: Українське радіо» 103,3 мГц) і прослухайте повідомлення цивільного захисту.

Повідомлення цивільного захисту передаються протягом 5 хвилин після подачі звукового сигналу «Увага всім!».

У зв’язку з тим, що мета увімкнення технічних засобів оповіщення навчальна, практичні заходи відпрацьовуватися не будуть. Просимо зберігати спокій.