» Цивільний захист » Голова райдержадміністрації провів нараду щодо запобігання пожежам в екосистемам

Автор: admin2 от 19-03-2021, 15:36

Голова райдержадміністрації провів нараду щодо запобігання пожежам в екосистемамГолова райдержадміністрації Степан Кулиняк провів сьогодні нараду з представниками Дрогобицької, Меденицької та Східницької ТГ, керівниками ДЛГП “Галсільліс”, управління водного господарства, районного управління ДСНС та інших служб. На нараді щодо питання запобігання пожежам в екосистемах доповідав начальник РВ ДСНС Роман Худик. Зокрема, йшлося про можливість облаштування пожежних водойм поблизу лісових масивів, торфовищ, безводних ділянок населених пунктів, проведення робіт щодо оновлення та облаштування мінералізованих смуг та доріг протипожежного значення, приведення в готовність на пожежонебезпечний період опорних пунктів та добровільних пожежних дружин, а також реагування на можливі відтоплення територій в ОТГ.

За підсумками обговорення голова райдержадміністрації дав доручення відповідним службам забезпечити виконання конкретних заходів для недопущення пожеж в екосистемах, проводити рейди для моніторингу ситуації, виявлення та накладення штрафів на паліїв сухої рослинності тощо.