» Цивільний захист » Мешканців області попереджають про високу пожежну небезпеку

Мешканців області попереджають про високу пожежну небезпеку

Автор: admin2 от 12-05-2021, 15:41

Мешканців області попереджають про високу пожежну небезпекуЗа даними Львівського регіонального центру з гідрометеорології,  на території Львівщини та м.Львова упродовж 13–15 травня зберігатиметься надзвичайна (5-й клас) та висока (4-й клас) пожежна небезпека.

Департамент екології Львівської ОДА, звертається  до мешканців Львівщини з проханням бути вкрай обережними у поводженні із вогнем, адже, на жаль, вогонь не шкодує нікого, гинуть люди, тварини, знищується родючий шар ґрунту та рослини.

Також у таку погоду виникає проблема загорянь на торфовищах, адже висока температура повітря унеможливлює їх утримання у достатньо зволоженому стані.

Нагадуємо, що під час пожежонебезпечного періоду заборонено:

– розводити багаття у лісі та лісопосадках;

– заїжджати автомобілем до лісу;

– палити, кидати у лісі та лісопосадках непогашені сірники або недопалки;

– залишати у лісі просочене бензином, гасом, мастилом або іншими горючими речовинами ганчір’я;

– створювати смітники та спалювати відходи.

Шановні громадяни, якщо ви помітили займання в лісах, посадках та на відкритих територіях, телефонуйте за номером «101».