» Цивільний захист » У районі проводять перевірки для запобіганням лісовим пожежам

У районі проводять перевірки для запобіганням лісовим пожежам

Автор: admin2 от 7-06-2021, 15:22

У районі проводять перевірки для запобіганням лісовим пожежамСвою роботу продовжує районна комісія з проведення перевірок населених пунктів, об’єктів та садових товариств які знаходяться в лісових масивах чи поблизу них. Протягом минулого тижня комісія в складі представників РВ ГУ ДСНС України у Львівській області, Летнянського лісництва та в.о. завідувача сектору з питань цивільного захисту та взаємодії з правоохоронними органами райдержадміністрації за участі старост населених пунктів провела обстеження чотирьох населених пунктів Меденицької територіальної громади: Довге, Летня, Солонсько та Далява. Перевірка проводилась на предмет запобігання лісовим пожежам та їх поширенню на територію населених пунктів. За результатами комісійного обстеження складено відповідні акти.