» Цивільний захист » Продовжуються виїзні обстеження територій для запобігання пожежам

Продовжуються виїзні обстеження територій для запобігання пожежам

Автор: admin2 от 17-06-2021, 17:03

Свою роботу продовжує районна комісія з проведення перевірок населених пунктів, об’єктів та садових товариств які знаходяться в лісових масивах чи поблизу них. Протягом тижня за участю представників РВ ГУ ДСНС України у Львівській області, ДП «Дрогобицьке лісове господарство» та в.о. завідувача сектору з питань цивільного захисту та взаємодії з правоохоронними органами райдержадміністрації здійснено обстеження 7 населених пунктів: Брониця, Глинне, Воля Якубова, Снятинка, Хатки, Михайлевичі та Раневичі на предмет запобігання лісових пожеж та їх поширення на територію населених пунктів. За результатами комісійного обстеження населених пунктів складено відповідні акти.