» Цивільний захист » Комісія РДА перевірила заходи пожежної безпеки в чотирьох населених пунктах

Комісія РДА перевірила заходи пожежної безпеки в чотирьох населених пунктах

Автор: admin2 от 29-06-2021, 14:37

Районна комісія продовжує перевірку населених пунктів, об’єктів та садових товариств, які знаходяться в лісових масивах чи поблизу них. Протягом тижня комісія в складі представників РВ ГУ ДСНС України у Львівській області, ДП «Дрогобицьке лісове господарство», Трускавецької територіальної громади та в.о. завідувача сектору з питань цивільного захисту та взаємодії з правоохоронними органами райдержадміністрації обстежила чотири населених пунктів: Доброгостів, Уличне, Бистрий та Зимівки на предмет запобігання лісовим пожежам та їх поширенню на територію населених пунктів. За результатами комісійного обстеження складено акти.