» Цивільний захист » Сьогодні знову збирався Оперативний регіональний штаб

Сьогодні знову збирався Оперативний регіональний штаб

Автор: admin2 от 13-02-2015, 14:22
 (голосів: 0)

Сьогодні знову збирався Оперативний регіональний штаб
Сьогодні відбулося чергове засідання регіонального Оперативного штабу для координації роботи з питань безпеки громадян і захисту об'єктів інфраструктури. Засідання провів перший заступник голови райдержадміністрації Степан Рудницький.

На засідання були запрошені керівники автозаправних станцій, які знаходяться на території регіону. Перед керівниками поставлене завдання забезпечити відеоспостереження заправок, як об'єктів підвищеного ризику, а також створити постійний запас пального в рамках мобілізаційного резерву. Загалом, питання встановлення відеонагляду стоїть перед усіма керівниками об'єктів підвищеної небезпеки.

Керівники комунальних та енергетичних служб, бюджетних установ та організацій, підприємств отримали методичні рекомендації з метою формування паспорта безпеки об'єкта.

Представники міських рад регіону, правоохоронних органів доповіли про роботи, проведені на територіях для забезпечення життєдіяльності в умовах режимуСьогодні знову збирався Оперативний регіональний штаб підвищеної готовності.

Степан Рудницький підсумував інспекційну поїздку територіями деяких сільських рад. Він висловив критичні зауваження до роботи перевірених комісією установ культури, навчальних закладів, які не організували належного режиму роботи, безпечного перебування людей. Особливо це стосується шкіл, керівники яких спільно із сільським активом, батьківським комітетом повинні все зробити для того, аби діти під час навчання були в безпеці. Необхідно передбачити охорону, чергування на час навчального процесу, щоб запобігти потраплянню в приміщення сторонніх осіб.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua