» Цивільний захист » На "Арені Львів" надзвичайники показали як уміють гасити пожежі та рятувати людей

На "Арені Львів" надзвичайники показали як уміють гасити пожежі та рятувати людей

Автор: admin1 от 5-02-2016, 14:36
 (голосів: 0)

На "Арені Львів" надзвичайники показали як уміють гасити пожежі та рятувати людейУ п’ятницю, 5 лютого, під керівництвом голови Львівської ОДА Олега Синютки на території стадіону "Арена Львів" відбулися підсумкові комплексні навчання з ліквідації наслідків надзвичайних ситуації. 
Насамперед усі присутні оглянули понад півсотні зразків новітньої техніки та засобів механізації, а також елементи пунктів управління та життєзабезпечення, які використовуються під час ліквідації будь-яких надзвичайних ситуації та стихійних лих. Після чого, рятувальні підрозділи управління ДСНС України у Львівській області та інші структури продемонстрували свої практичні навики.
Зокрема, учасники навчань гасили умовну пожежу, рятували постраждалих під час ДТП, евакуйовували потерпілих за допомогою альпіністського спорядження з даху "Арени Львів" тощо.
Голова Львівської обласної державної адміністрації Олег Синютка високо оцінив дії рятувальників.
"Ми перевірили не у штабних умовах, а у реальній ситуації можливості усіх служб, які причетні до ліквідації надзвичайних ситуацій, - зазначив Олег Синютка. - За останні кілька днів Львівщиною ширилася інформація про різного роду "замінування" та інші потенційні загрози, тому усім важливо знати, що служби області готові до реагування та ліквідації будь-яких небезпек. Саме це ми сьогодні й продемонстрували мешканцям Львівщини".
Окрім того очільник області розповів, що за підсумками 2015-го року Львівський гарнізон ДСНС визнаний одним із найкращих в Україні. Також він додав, що переважна більшість рятувальників Львівщини брали участь у ліквідації надзвичайних ситуацій на Сході України.
До участі у навчаннях залучили пожежно-рятувальні підрозділи ГУ ДСНС України у Львівській області, 2-й спеціальний центр швидкого реагування ДСНС України, ГУ національної поліції у Львівській області, Управління патрульної поліції у м. Львові, КЗ ЛОР "Львівський обласний центр екстреної медичної допомоги медицини катастроф", ДСП "Львівський державний міжобласний спецкомбінат" УДО "Радон".

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua