» Цивільний захист » Районна ТЕБ і НС обговорила і прийняла ряд важливих рішень

Районна ТЕБ і НС обговорила і прийняла ряд важливих рішень

Автор: admin1 от 21-06-2016, 16:28
 (голосів: 0)

Районна ТЕБ і НС обговорила і прийняла ряд важливих рішень Ряд важливих рішень щодо питань цивільного захисту було прийнято на позачерговому засіданні районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій, яку провів сьогодні, 21 червня, голова Дрогобицької райдержадміністрації Володимир Шутко. Зокрема, багато уваги було приділено питанню експлуатації Броницького полігону твердих побутових відходів. Комісія звернулася до Дрогобицької міської ради з вимогою щомісячно інформувати Дрогобицьку райдержадміністрацію про вжиті заходи для недопущення пожеж та інших надзвичайних ситуацій на сміттєзвалищі. Про проведення спільної наради в місті Дрогобичі по цьому питанню, інформував заступник голови райдержадміністрації Іван Мізерник.

З середини червня на Дрогобиччині встановилась суха, спекотна погода, що в свою чергу може призвести до виникнення пожеж, тому комісія рекомендувала сільським та селищним головам вжити вичерпних заходів щодо забезпечення населених пунктів водою для потреб пожежогасіння, відповідно до вимог існуючих нормативних документів, утримання в технічно справному стані існуючих та відновлення пошкоджених, знятих, засипаних, заасфальтованих  пожежних гідрантів і пожежних водойм на території населених пунктів.

Районна ТЕБ і НС обговорила і прийняла ряд важливих рішень Керівник відділу з питань цивільного захисту Андрій Ванівський повідомив присутніх про результати наради на Стебницькому ПАТ «Полімінерал», де йшлося про ситуацію з карстовими провалами на відтинку дороги Дрогобич-Трускавець, тому комісія ТЕБ і НС прийняла рішення, щоб запобігти надзвичайним ситуаціям і можливості мінімізувати наслідки при їх виникненні, на ділянці Трускавець - Дрогобич встановити дорожні знаки про обмеження швидкості до 50 км за годину та інформаційні знаки про аварійно небезпечну ділянку дороги. Крім того звернутися до ПАТ «Львівобленрго» та КП «Дрогобичводоканал» щодо вивчення питання перенесення ліній електропередач та водогону в обхід ділянки, на якій можливі просідання ґрунту.

Також на засіданні були прийняті рішення про проведення демонтажу аварійної кладки в через річку Солониця в селі Раневичі, приведення в готовність захисних споруд цивільного захисту, які знаходяться в адміністративних приміщеннях навчальних закладів Дрогобицького району, а саме Підбузькому, Опаківькому, Лішнянському НВК для укриття населення та робочого персоналу, заборони випалювання сухої рослинності та контролю якості питної води в криницях та водопроводах на території району.

Районна ТЕБ і НС обговорила і прийняла ряд важливих рішень

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua