» Служба у справах дітей » Профілактичний рейд «Діти вулиці»

Профілактичний рейд «Діти вулиці»

Автор: admin1 от 6-11-2019, 12:42

Профілактичний рейд «Діти вулиці»Відповідно до графіку проведення оперативно-профілактичний заходів (рейдів) «Діти вулиці», «Вокзал», 5 листопада служба у справах дітей Дрогобицької райдержадміністрації спільно з Дрогобицьким ВП ГУНП у Львівській області, Дрогобицьким РЦСССДМ організувала та провела рейд «Діти вулиці» у селах Доброгостів та Уличне.

В рамках проведення рейду обстежено торгові точки у даних населених пунктах. Працівникам магазинів наголошено на відповідальності за порушення правил торгівлі пивом, алкогольними, слабоалкогольними напоями та тютюновими виробами щодо неповнолітніх, проінформовано про заборону продажу товарів дитячого асортименту, що імітують тютюнові вироби.

Під час проведення  рейду обстежено житлово-побутові умови проживання дітей, які опинилися в складних життєвих обставинах, дітей з малозабезпечених та багатодітних сімей.