» Служба у справах дітей » Про реформу системи інституційного нагляду та виховання дітей йшлося на Координаційній раді в РДА

Автор: admin2 от 13-02-2020, 15:39

Про реформу системи інституційного нагляду та виховання дітей йшлося на Координаційній раді в РДАСьогодні, 13 лютого відбулося засідання Координаційної ради з питань дітей, яке провів заступник голови райдержадміністрації Володимир Ханас. Начальник служби у справах дітей Ольга Солтис інформувала присутніх про пріоритетні комунікаційні напрямки впровадження та реалізації реформи системи інституційного догляду та виховання дітей “ДІ. Я. ТИ” на 2020-2024 роки. Заступник начальника управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації Михайло Живчин доповів про стан травматизму серед дітей району за 2019 рік. Представник служби ювенальної превенції відділу поліції інформувала про стан злочинності та правопорушень серед дітей району за 2019 рік, структуру і динаміку злочинності в порівнянні з попереднім роком.