» Служба у справах дітей » Профілактичний рейд “Діти вулиці”

Профілактичний рейд “Діти вулиці”

Автор: admin2 от 4-11-2020, 10:26

Профілактичний рейд “Діти вулиці”Відповідно до графіку проведення оперативно-профілактичний заходів (рейдів) “Діти вулиці”, “Вокзал”, 3 листопада працівники служби у справах дітей Дрогобицької райдержадміністрації спільно з працівниками Дрогобицького ВП ГУНП у Львівській області, Дрогобицького РЦСССДМ провели рейд “Діти вулиці” у селі Болехівці.

Комісія перевірила дотримання правил торгівлі спиртними напоями та тютюновими виробами щодо неповнолітніх у закладах торгівлі села, а також обстежила житлово-побутові умови проживання дітей з кризових сімей.

Під час рейду бездоглядних, безпритульних дітей, дітей, схильних до бродяжництва, жебракування, вчинення злочинів, правопорушень, вживання спиртних напоїв, наркотичних та токсичних речовин не виявлено.