» Служба у справах дітей » Голова райдержадміністрації відвідав прийомну сім'ю в Дорожеві

Голова райдержадміністрації відвідав прийомну сім'ю в Дорожеві

Автор: admin2 от 2-06-2021, 09:10

Голова райдержадміністрації відвідав прийомну сім'ю в ДорожевіКожна дитина має право на проживання у сім’ї, втім, не кожна її має.

У 2008 році подружжя Мазур із села Верхній Дорожів взяло на виховання та спільне проживання 6 дітей-сиріт із Дрогобицького району, створивши дитячий будинок сімейного типу — єдиний у районі заклад із сімейними формами виховання дітей.

З нагоди відзначення Міжнародного дня захисту дітей, голова Дрогобицької райдержадміністрації Степан Кулиняк завітав до прийомних дітей і почастував їх солодощами, фруктами та вручив подарункові набори.

Степан Кулиняк подякував батькам-вихователям за те, що діти-сироти отримали нову велику родину, адже кожній дитині для повного і гармонійного розвитку потрібно зростати в сім’ї, в атмосфері щастя, любові та розуміння.