» Служба у справах дітей » День профілактичної роботи на території Меденицької ТГ

День профілактичної роботи на території Меденицької ТГ

Автор: admin2 от 22-06-2021, 11:45

18 червня працівники служби у справах дітей Дрогобицької райдержадміністрації спільно з працівниками служби у справах дітей Меденицької ТГ здійснили виїзд у села Ріпчиці та Верхній Дорожів. Було проведено інформаційно-просвітницьку роботу для попередження залишення дітей без батьківського піклування у сім'ях одиноких громадян, багатодітних, малозабезпечених сімей, сімей, які перебувають у складних життєвих обставинах.

З батьками, діти яких перебувають на профілактичному обліку служби у справах дітей, проведено індивідуально-профілактичні бесіди, їх попереджено про відповідальність за неналежне виконання батьківських обов'язків.

Працівники служб у справах дітей також привітали батьків з прийдешнім Днем батька, а дітям привезли солодкі подарунки, канцтовари та одяг.