» Економіка » Завдяки системі Prozorro в третьому кварталі 2016 року вдалося заощадити 3 млрд. грн.

Завдяки системі Prozorro в третьому кварталі 2016 року вдалося заощадити 3 млрд. грн.

Автор: admin1 от 31-10-2016, 16:51
 (голосів: 0)

Завдяки системі Prozorro в третьому кварталі 2016 року вдалося заощадити 3 млрд. грн.Система державних закупівель ProZorro в третьому кварталі 2016 року дозволила зекономити 3 млрд грн. Про це повідомив секретар Національної ради реформ Дмитро Шимків. «У рамках реформи публічних закупівель запущено систему ProZorro. Тільки в третьому кварталі приріст у 3 млрд грн», - сказав заступник голови Адміністрації Президента Дмитро Шимків. За його словами, кількість організаторів торгів у системі зросла до семи тисяч.
До слова, раніше стало відомо, що в Україні 1 листопада запрацює моніторинговий портал публічних закупівель DoZorro, який буде контролювати закупівлі в системі ProZorro.
Нагадаємо, що система ProZorro працює з початку 2015 року. 17 лютого 2016 року президент України Петро Порошенко підписав закон «Про державні закупівлі», який передбачає введення електронної системи для всіх державних закупівель товарів і послуг, вартість яких дорівнює або перевищує 200 тис. грн, а для робіт – дорівнює або перевищує 1,5 млн грн. З 1 серпня система ProZorro стала обов'язковою до використання на всій території країни.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua