» Економіка » Відбулася нарада щодо супроводу інвестиційних проектів

Відбулася нарада щодо супроводу інвестиційних проектів

Автор: admin1 от 18-05-2018, 12:54

Відбулася нарада щодо супроводу інвестиційних проектівСьогодні, 18 травня,  відбулась  нарада  щодо  супроводу  інвестиційних проектів, які реалізуються в районі. Провів її перший заступник голови райдержадміністрації Віталій Скоропад за участю головного  архітектора Юрія Довганича,  начальника міськрайонного управління  у Дрогобицькому районі та м. Дрогобич ГУ Держгеокадастру  у  Львівській області Любомира Бреньо,  начальника відділу економічного розвитку, інвестицій, торгівлі та промисловості Ярослави Ковтик, яка  відповідальна за супровід інвестиційних проектів, представники  бізнесу, які розпочали будівництво.

На  зустрічі  обговорено  стан справ по кожному  інвестиційному  проекту та окреслено  наступні дії щодо  окремих проектів.

В районі на супроводі перебувають 14 проектів, один інвестиційний проект  завершено – реконструкцію ПП Риб’як  В.М. нежитлової будівлі з прибудовою  під продтоварний магазин в селі Нагуєвичі.

Відбулася нарада щодо супроводу інвестиційних проектів