» Економіка » Засідання комісії з легалізації зайнятості

Засідання комісії з легалізації зайнятості

Автор: admin2 от 26-06-2019, 12:25
 (голосів: 0)

Засідання комісії з легалізації зайнятостіСьогодні, відбулося чергове засідання робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення, яке провів перший заступник голови райдержадміністрації Руслан Щерба. 
Засідання було проведено за участю головного державного інспектора головного управління Держпраці у Львівській області Марії Кучми, якою було озвучено найбільш актуальні порушення трудового законодавства.
На засідання були запрошені суб’єкти господарювання у яких, за даними фіскальної служби сума середньої заробітної плати найманих працівників за травень 2019 року менша за мінімальну. Також ряд присутніх суб’єктів господарювання пояснили причини, через які потрапили в перелік “зона ризику”, озвучили свої проблемні питання, з якими вони стикаються у процесі діяльності.
Проведено інформування керівників про найбільш ефективні способи дотримання законодавства, про працю, особливо в частині підвищення рівня оплати праці, дотримання норм мінімальної заробітної плати, недопущення вирівнювання заробітних плат некваліфікованих і високопрофесійних працівників, скорочення працівників та переведення їх на неповний робочий час. Акцентовано увагу на те, що за порушення законодавства про оплату праці роботодавець несе відповідальність: адміністративну, кримінальну та фінансову у вигляді штрафу відповідно до статті 265 КЗпП України.
Головною метою проведення таких зустрічей з суб’єктами господарювання є налагодження конструктивного діалогу і тісної співпраці підприємців та влади району.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua