» Економіка » До уваги суб’єктів господарювання Дрогобицького району

До уваги суб’єктів господарювання Дрогобицького району

Автор: admin2 от 7-05-2021, 20:09

До уваги суб’єктів господарювання Дрогобицького районуДрогобицька райдержадміністрація запрошує підприємців та представників громад Дрогобиччини на зустріч з фахівцями  департаменту економічної політики облдержадміністрації.

Зустріч, під час якої суб’єкти підприємництва отримають інформацію щодо  регіональної та державної підтримки бізнесу під час епідемії COVID-19, відбудеться у п’ятницю, 21 травня о 14.00 год у Дрогобицькому районному народному домі (м.Дрогобич, вул.22 Січня, 28).

За  більш детальною інформацією просимо звертатися до головного спеціаліста управління внутрішнього аудиту, економіки, агропромислового розвитку та екології Дрогобицької РДА Світлани Данильченко за тел. 097 229 7831