» Економіка » Триває конкурс стартап-проєктів для учасників АТО (ООС)

Триває конкурс стартап-проєктів для учасників АТО (ООС)

Автор: admin2 от 3-06-2021, 14:26

Триває конкурс стартап-проєктів для учасників АТО (ООС)Департамент економічної політики Львівської облдержадміністрації у межах реалізації Програми підвищення конкурентоспроможності Львівської області задля підтримки підприємницької ініціативи учасників АТО (ООС) нагадує про конкурс стартап-проєктів в частині придбання устаткування, обладнання, інших засобів виробництва, які відповідають умовам для визнання їх основними засобами.

Підприємці-учасники АТО (ООС) можуть отримати фінансування витрат (частини витрат) на реалізацію стартап-проєкту шляхом укладання договору з департаментом економічної політики ЛОДА.

Перелік документів необхідних для участі у конкурсі з підтримки стартап-проєктів:

1. Стартап-проєкт який має містити такі розділи:

- Зміст ідеї. Опис проєкту, суспільна значимість, вид економічної діяльності, якому відповідає проєкт.

- Конкретний напрямок використання наданих коштів.

- Очікуваний фінансово-економічний ефект від реалізації стартап-проєкту (загальний обсяг стартап-проєкту не повинен перевищувати 5 сторінок).

2. Декларація доброчесності учасника згідно з формою (додаток).

3. Виписка із Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань (ЄДР).

4. Довідка про відсутність заборгованості з податків, зборів, платежів, що контролюються органами доходів і зборів.

Зазначені документи учасникам конкурсу необхідно подати до 20 червня 2021 року у департамент економічної політики обласної державної адміністрації за адресою: м. Львів, вул. Винниченка, 18, каб. 419.

Розмір видатків на реалізацію стартап проєкту для однієї фізичної особи-підприємця не може перевищувати 50 тис грн і надається не частіше 1 разу на два роки (24 місяці).

Детальну інформацію також можна отримати за телефоном: 299-92-79.