» Колегія райдержадміністрації » В другому півріччі необхідно активізувати роботу для виконання Програми соціально-економічного та культурного розвитку району, - Володимир Шутко

Автор: admin1 от 27-07-2017, 16:11

В другому півріччі необхідно активізувати роботу для виконання Програми соціально-економічного та культурного розвитку району, - Володимир ШуткоПро виконання Програми соціально-економічного та культурного розвитку Дрогобицького району на 2017 рік за І півріччя йшлося сьогодні, 27 липня, на засідання Колегії райдержадміністрації. Виходячи з  інформації, яку надала начальник відділу економічного розвитку, інвестицій, торгівлі та промисловості Ярослава Ковтик випливає, що темпи виконання програмних завдань в окремих галузях економіки району в першому півріччі 2017 року знизилися.

Дуже повільно виконуються програмні завдання щодо залучення пайової участі СПД у розвиток інфраструктури населених пунктів, так із 47 сільських сільських рад району до пайової участі залучено лише шість – Дережицька, Доброгостівська, Дорожівська, Летнянська, Лішнянська, Почаєвицька, не забезпечено виділення коштів з районного бюджету на оздоровлення дітей. Сільськогосподарські підприємства  зменшили виробництво м’яса –  72 % до відповідного періоду минулого року,  не подолано тенденцію спаду поголів’я ВРХ - 1301 голів, або 85 % в тому чисті корів – 573 голів, що становить 97 %, птиці – 131,1 тис. шт., що становить 67 % до відповідного періоду минулого року.

В другому півріччі необхідно активізувати роботу для виконання Програми соціально-економічного та культурного розвитку району, - Володимир ШуткоПозитивною тенденцією можна вважати забезпечення виконання заходів Програми з надання всіх видів соціальних допомог, компенсаційних виплат, пільг та субсидій. Всі призначені державні соціальні допомоги малозабезпеченим сім’ям виплачено повністю, без допущення заборгованості, також відсутня заборгованість з виплати заробітної плати.

Про формування ефективної мережі навчальних закладів Дрогобицького району на 2017-2018 навчальний рік виступила в.о. начальника відділу освіти райдержадміністрації Ольга Хомишак. Рано чи пізно нам потрібно буде вирішити питання малокомплектних шкіл, адже утримувати їх буде надзвичайно складно, коли на утримання одного учня в Україні в середньому витрачається 8-9 тис. грн. на рік, то в таких школах – 50-60 тис. грн.

головний лікар Дрогобицького районного територіального медичного об’єднання  Олександр Слабий у своєму виступі зупинився на необхідності реформування закладів охорони здоров’я району  – пологових будинків та лікарень.

Колегії райдержадміністрації одноголосно прийняла рішення доручити відділу освіти подати пропозиції щодо придбання котельні Нагуєвицької СЗШ І-ІІІ ст. у ТзОВ «КРОБАТ УКРАЇНА» та активізувати роботу щодо реорганізації навчальних загальноосвітніх закладів, а ДРТМО вирішити питання модернізації котельні Дрогобицької районної лікарні №1 в смт. Меденичі.