» Колегія райдержадміністрації » Про осінній призов на строкову військову службу йшлося на засіданні Колегії райдержадміністрації

Автор: admin1 от 4-10-2017, 15:40

Про осінній призов на строкову військову службу йшлося на засіданні Колегії райдержадміністраціїПро організацію осіннього призову на строкову військову службу та призову резервістів на військові навчальні збори йшлося на сьогоднішньому засіданні Колегії райдержадміністрації. Головний спеціаліст з питань оборонної та мобілізаційної роботи Валерій Овчаренко відзначив, що робота з підготовки, проведення призову і відправці організована в тісній взаємодії з представниками органів місцевого самоврядування, а також з навчальними закладами та підприємствами, які зобов’язані забезпечити доставку призовників на Львівський обласний збірний пункт. В кращу сторону щодо якості оповіщення він відзначив Болехівську, Дорожівську, Летнянську, Михайлевицьку, Ріпчицьку сільські ради. Найгірше щодо оповіщення призовників спрацювали Волянська, Доброгостівська, Новокропивницька, Раневицька, Урізькасільські сільські ради та Підбузька селищна рада.

Про осінній призов на строкову військову службу йшлося на засіданні Колегії райдержадміністраціїТому з метою виправлення стану справ, щодо проведення оповіщення та розшуку громадян України, які не з’явилися за викликом на призовну дільницю, Колегія райдержадміністрації вирішила сільським та селищним головам забезпечити виконання вимог Закону України «Про військовий обов’язок і військову службу» щодо оповіщення та доставки призовників і військовозобов’язаних до призовного пункту Дрогобицько-Бориславського об’єднаного районного військового комісаріату, начальнику Національної поліції відпрацювати взаємодію з розшуку, затримання і доставки до Дрогобицько-Бориславського об’єднаного районного військового комісаріату громадян, які ухиляються від виконання військового обов’язку.

В свою чергу заступник військового комісара Ігор Мицавка інформував, що оповіщення здійснюється з деякими труднощами, тому необхідно забезпечити дієвий та безперервний контроль за станом підготовки та проведення призову на військову службу у Дрогобицькому районі.