» Колегія райдержадміністрації » На засіданні Колегії райдержадміністрації підбито підсумки роботи ЦНАПу за 2017 рік

На засіданні Колегії райдержадміністрації підбито підсумки роботи ЦНАПу за 2017 рік

Автор: admin1 от 13-12-2017, 15:54
 (голосів: 0)

На засіданні Колегії райдержадміністрації підбито підсумки роботи ЦНАПу за 2017 рікПро підсумки роботи Центру надання адміністративних послуг (відділу) у  2017 році йшлося сьогодні, 13 грудня, на засідання Колегії райдержадміністрації. Начальник Центру надання адміністративних послуг Оксана Біла інформувала, що за одинадцять місяців цього року зареєстровано 9 574 звернення щодо отримання адміністративних послуг через ЦНАП, що становить в середньому 800 звернень в місяць, стільки ж консультацій і  видача вже готових результатів надання адміністративних послуг. Це приблизно 150 відвідувачів у день.

Найчастіше мешканці району звертаються, щоб отримати адмінпослуги Держгеокадастру (8451), сектору містобудування та архітектури Дрогобицької РДА (560) та адмінпослуги щодо державної реєстрації речових прав на нерухоме майно (506 звернень). Всього ж ЦНАП надає  65 адміністративних послуг.

Беручи до уваги  зміни в законодавстві України та з врахуванням очікуваного збільшення обсягу звернень за отриманням АП Колегія райдержадміністрації прийняла рішення проаналізувати структуру кошторисних призначень на матеріально-технічне забезпечення роботи центру надання адміністративних послуг з державного бюджету в 2018 році та підготувати й подати на розгляд районної ради програму щодо матеріально-технічного забезпечення роботи ЦНАПу на суму видатків, незабезпечених коштами державного бюджету та на придбання й обслуговування комп'ютерної техніки.

Крім того за пропозицією голови райдержадміністрації Володимира Шутка для зручності відвідувачів, що отримують адміністративні послуги в районному ЦНАПі прийнято рішення звернутися до одного з банків про розміщення поряд терміналу.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua