» Колегія райдержадміністрації » Сьогодні відбулося засідання Колегії райдержадміністрації

Сьогодні відбулося засідання Колегії райдержадміністрації

Автор: admin2 от 20-02-2018, 16:19
 (голосів: 0)

Сьогодні відбулося засідання Колегії райдержадміністраціїНа початку засідання Колегії РДА присутні за пропозицією голови райдержадміністрації Володимира Шутка вшанували хвилиною мовчання пам'ять героїв Небесної сотні.

Першим питанням порядку денного Колегії розглядалися підсумки виконання Програми соціально-економічного і культурного розвитку району за 2017 рік та проект Програми соціально-економічного і культурного розвитку району на 2018 рік.

Доповідач — начальник відділу економіки, інвестиційної політики та торгівлі Ярослава Ковтик назвала основні здобутки та недоліки минулого року.

Серед найбільш позитивних факторів вона виокремила залучення для регіонального розвитку 12753.37 тис. грн з різних джерел фінансування, в тому числі :

 • з Державного фонду регіонального розвитку реконструйовано систему теплопостачання в рамках впровадження комплексних заходів з енергоефективності в Унятицькій СЗШ– 1297.8 тис. грн;

 • співфінансування з районного бюджету - 177.0 тис.грн;

 • Програма капітального будівництва об'єктів соціально-культурного та житлово-комунального призначення за кошти обласного бюджету розвитку – 858.9 тис. грн;

 • на реалізацію 11 мікропроектів – 2312.44 тис. грн;

 • на релізацію16 обласних галузевих програм – 3029.24 тис. грн., в тому числі , 7 програм за кошти обласного Фонду охорони навколишнього Сьогодні відбулося засідання Колегії райдержадміністраціїприродного середовища:

  - Розчистка та покращення екологічного стану р.Солониця с. Болехівці- 280.15 тис. грн;

  - Розчистка та регулювання русла р.Летнянка в смт.Меденичі- 249.132 тис. грн;

  - Розчистка та покращення екологічного стану р.Ріпчанка в с. Солонсько- 141.5 тис. грн;

  - Проведення заходів від підтоплення території с. Довге – 75.8 тис. грн;

  - Розчистка та покращення екологічного стану потоку Потокового від підтоплення в с. Верхні Гаї – 62.72 тис. грн.

 • реалізовано 2 програми обласного конкурсу “Екологічно-чистий населений пункт ”- 52.0 тис. грн. (будівництво контейнерних майданчиків для екологічно безпечного збирання та зберігання ТПВ в с. Раневичі-30.0 тис. грн; поліпшення технічного стану та благоустрою водойми в с. Верхні Гаї –30.0 тис. грн)

 • реалізовано 27 районних цільових програм на суму 5025.99 тис. грн.

При обговоренні цього питання голова райдержадміністрації зазначив, що більш детально здобутки та перспективи району будуть висвітленні при розгляді на сесії районної ради та під час його звіту. Тому очільник району зупинився на кількох найбільш гострих проблемах. Одна з них — це стан доріг, про який можна буде більш детально говорити після завершення реформи дорожнього господарства.

Ще одна проблема — потреба в суттєвому оновленні енергетичних мереж району. “Перед керівниками Дрогобицького та Бориславського РЕМів стоїть завдання в цьому році активніше зайнятися питанням заміни електроопор, трансформаторів, кронуванням дерев в зоні ліній електропередач,” - наголосив Володимир Шутко та зазначив, що така проблематика стосується не лише електромереж. Вже сьогодні управління з експлуатації газового господарства повинні планувати заміну своїх мереж, щоб нас не застала зненацька проблема перебоїв газопостачання.

 

Сьогодні відбулося засідання Колегії райдержадміністрації

 

 

Сьогодні відбулося засідання Колегії райдержадміністрації
 

 

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua