» Колегія райдержадміністрації » За минулий рік забезпечено виконання дохідної частини у всіх сільських, селищних радах та районного бюджету

За минулий рік забезпечено виконання дохідної частини у всіх сільських, селищних радах та районного бюджету

Автор: admin1 от 20-02-2018, 17:15
 (голосів: 0)

За минулий рік забезпечено виконання дохідної частини у всіх сільських, селищних радах та районного бюджетуПро виконання районного бюджету Дрогобицького району за 2017 рік, та заходи щодо ефективного використання  коштів районного бюджету у 2018 році йшлося сьогодні, 20 лютого, на засідання Колегії райдержадміністрації. Начальник фінансового управління  райдержадміністрації Віталій Перхун інформував, що до загального фонду місцевих бюджетів Дрогобицького району в 2017 році надійшло податків та платежів в сумі 79 млн. 994 тис. 200 грн., що становить 119,3%  до уточнених річних призначень. Порівняно з 2016 роком зростання надходжень становить 25 млн. 86 тис. 500 грн.,  або 45,7 відсотка.

В повному обсязі до планових показників з державного бюджету профінансовано освітню та медичну субвенції  в сумі відповідно 134 млн. 707 тис. грн. та 58 млн. 413 тис. 800 грн.

Також Віталій Перхун зазначив, що за минулий рік забезпечено виконання дохідної частини загального фонду по всіх сільських, селищних радах та районному бюджету.

За минулий рік забезпечено виконання дохідної частини у всіх сільських, селищних радах та районного бюджетуНайбільшу питому вагу в складі доходів бюджету району займають надходження податку на доходи фізичних осіб, які склали 41 млн. 541 тис. 700 грн., або 110% до уточнених річних призначень.

Щодо видаткової частини  бюджету з урахуванням коштів, одержаних з державного бюджету за 2017 рік за загальним фондом виконано  в сумі 583 млн. 682 тис. 200 грн., що становить 93,5% (в т.ч. з районного бюджету – 560 млн. 188 тис. грн.) до уточнених призначень із урахуванням внесених змін. 

Протягом січня - грудня 2017 року в межах кошторисних призначень  забезпечено виплату працівникам бюджетної сфери заробітної плати, проведено розрахунки за спожиті енергоносії  та інші  видатки першочергового характеру.

Голова райдержадміністрації Володимир Шутко зауважив, що одним із суттєвих резервів     наповнення дохідної частини бюджету району є залучення до оподаткування підприємств, які здійснюють свою господарську діяльність в районі, а зареєстровані  на території інших адміністративно-територіальних одиниць, відповідно і  податок на доходи фізичних осіб сплачують до інших бюджетів. Також керівник району зазначив, що необхідно звернутися до Державної фіскальної служби про проведення перевірки підприємств, які торгують підакцизним товаром, адже значна частина суб’єктів господарювання, які мають діючі ліцензії на право роздрібної торгівлі алкогольними напоями та тютюновими виробами декларують  мінімальні зобов’язання з акцизного податку.

Володимир Шутко наголосив на проведенні оптимізації освіти, зокрема покращенню її якості, наповненню класів, адже неповне завантаження вчителів несе додаткове навантаження на бюджет. Окремо піднімалось питання зміни форми діяльності районних лікарень, переведення їх у формат денного стаціонару.

 

За минулий рік забезпечено виконання дохідної частини у всіх сільських, селищних радах та районного бюджету

 

 

За минулий рік забезпечено виконання дохідної частини у всіх сільських, селищних радах та районного бюджету

 

 

За минулий рік забезпечено виконання дохідної частини у всіх сільських, селищних радах та районного бюджету

 

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua