» Колегія райдержадміністрації » Колегія райдержадміністрації розглянула питання про стан утримання та план ремонту автомобільних доріг Дрогобицького району на 2018 рік

Колегія райдержадміністрації розглянула питання про стан утримання та план ремонту автомобільних доріг Дрогобицького району на 2018 рік

Автор: admin2 от 22-03-2018, 15:27
 (голосів: 0)

Колегія райдержадміністрації розглянула питання про стан утримання та план ремонту автомобільних доріг Дрогобицького району на 2018 рікОсновним доповідачем був начальник Дрогобицького райавтодору Ігор Богаченко, який коротко інформував про першочергові роботи, заплановані його підприємством.

Голова райдержадміністрації Володимир Шутко запропонував внести в рішення Колегії завдання щодо першочергово ремонту найбільш проблемних напрямків та окремих ділянок доріг, а також Михайлевицького та Кропивницького мостів. Йшлося також про незадовільний стан дороги Стебник-Трускавець та скеровані райдержадміністрацією листи про необхідність ремонту цього проблемного відтинку до Служби автомобільних доріг області та Облавтодору.

В рішення Колегії місцевим головам рекомендовано передбачити в сільських, селищних бюджетах кошти на ремонт та утримання доріг комунальної власності; активізувати роботу з населенням та підприємствами, які здійснюють діяльність на території сільських, селищних рад, щодо їх залучення до громадських робіт з впорядкування та проведення часткових ремонтних робіт на дорогах, які перетинають населені пункти.

Обговорювалося питання безпеки руху на відремонтованих автошляхах до Новошич та Комарно. Ігор Богаченко повідомив, що на дорозі до Новошич встановлено 12 попереджувальних знаків, для дороги на Комарно поки що немає фінансування.

Слід зазначити, що в 2017 році на ремонт та експлуатаційне утримання доріг району освоєно 199,9 млн.грн.,що в 4,6 рази більше, ніж в 2016 році в тому числі:

- ремонт доріг загального використання – 188,45 млн.грн., що в 6,3 рази більше в порівнянні з 2016 роком (або на 158 млн.грн.більше);

- ремонт комунальних доріг – 4,75 млн.грн. ( 70,9 % від минулого року, або на 1,9 млн.грн. менше);

- експлуатаційне утримання доріг загального використання – 6,7 млн.грн.( 100% до минулого року).

Для залучення в 2018 році коштів на ремонт та утримання автомобільних доріг району райдержадміністрація подала пропозиції в Програму розвитку дорожньої інфраструктури і фінансування робіт, пов’язаних із будівництвом, реконструкцією, ремонтом та утриманням автомобільних доріг Львівської області на загальну суму 5 млн.грн., а також пропозиції щодо ремонту найбільш проблемних ділянок автомобільних доріг.  

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua