» Інформація » У Трускавці обговорюють перспективи розвитку туризму в Карпатському Єврорегіоні

У Трускавці обговорюють перспективи розвитку туризму в Карпатському Єврорегіоні

Автор: admin2 от 10-08-2016, 22:35
 (голосів: 0)

У Трускавці обговорюють перспективи розвитку туризму в Карпатському ЄврорегіоніЗ ініціативи Львівської обласної державної адміністрації, Львівської обласної ради та Асоціації "Єврорегіон Карпати – Україна" упродовж 10-11 серпня в Трускавці відбувається робоча зустріч, присвячена обговоренню проблем та перспектив розвитку туризму в Карпатському Єврорегіоні. Серед учасників – представники профільних міністерств, депутати Верховної Ради, керівники карпатських регіонів України та Польщі.

Участь у відкритті цієї дискусії у середу, 10 серпня, взяв й голова Львівської облдержадміністрації Олег Синютка. Зокрема, на його переконання сьогоднішня зустрічі – це черговий раунд співпраці в просуванні галузі туризму. "Знаково, що на Львівщині відбувається така подія. Це підкреслює, що наша область стає центром Карпатського Єврорегіону і за кількістю подій, і за присутністю посадових осіб. Переконаний, що сьогоднішня зустріч є добрим інструментом для досягнення реальних результатів у розвитку туризму і, як наслідок, створення додаткових робочих місць, - наголосив Олег Синютка.

Карпатські регіони (Львівська, Івано-Франківська, Закарпатська та Чернівецька з українського боку, Підкарпатське воєводство – з польського) володіють величезним потенціалом розвитку туризму. З огляду на покращення стану дорожньо-транспортної інфраструктури туристична привабливість регіону зростатиме.

"Немає жодних сумнівів, що Польща й Україна йдуть разом, зокрема і в галузі туризму ці дві країни спільно будують це майбутнє. - Говорить заступник Міністра спорту та туризму Республіки Польща Давід Лясек. - Ми повинні створити такий туристичний пакет, який би сприяв тому, щоб люди з усього світу приїжджали в Карпати. Від імені польського уряду і парламенту ми будемо звертатися в Брюссель із проханням виділити кошти для розвитку Карпатського Єврорегіону – підтримки і відновлення спільної історичної, туристичної, природної спадщини".

Очільник області повідомив, що на Львівщині вибудовується туристичний трикутник: Трускавець – Східниця – Славсько – Волосянка – Турка, який буде  об’єднаний якісною інфраструктурою. "Людина, яка потребує відпочинку, комфорту і оздоровлення, повинна у цьому трикутнику знайти усі ці можливості. Це дозволить місцевим мешканцям названих населених пунктів отримувати додаткові доходи", - додав Олег Синютка.

Також керівник Львівщини зупинився на ролі якісних доріг у залученні туристів: "Звичайно, що без доріг ніхто не поїде. Ми бачимо, що одна тільки дорога від траси Київ – Чоп до Славського і Волосянки – практично на 100% завантажила всі потужності. І сьогодні виглядає так, що в цих місцях будуть спороджуватися нові готельні та гірськолижні комплекси. Дорога на Старий Самбір і на Турку – абсолютно відкриє регіон, який сьогодні представлений тільки однією базою параолімпійського спорту. Але ми думаємо, що це буде найбільш перспективна точка для подальшого розвитку туристичної інфраструктури".

У рамках програми робочої зустрічі учасників також ознайомлять із туристичним та рекреаційним потенціалом Карпатської частини Львівщини з метою обговорення перспектив реалізації конкретних проектів для покращення туристичної інфраструктури.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua